Gyvenimas Ispanijoje

Atraskime gyvenimo džiaugsmą Ispanijoje. Neretai savęs klausiame – kodėl turime aplankyti skirtingas šalis. Ką jose galima patirti bei pamatyti. Ispanija? Kas ten?

Atraskime gyvenimo džiaugsmą Ispanijoje

Žinoma, kad Ispanija, o jei dar pigiai, tai išvis šaunu. Skrydžiai iš Lietuvos į šią saulės lepinamą šalį yra dažni ir nebrangūs. Už pakankamai nedidelę pinigų sumą galima ne tik aplankyti, bet ir susipažinti su ispaniška kultūra, kuri susideda iš flamenko šokio bei saldžios popietinės siestos.

Pigiausi bilietai lektuvu

Gyvenime mėgstame skubėti, vienu metu atlikti kelis darbus. Ispanijos gyventojams, toks gyvenimo būdas ne prie širdies, nes bėgti reikia lėtai bei laiku sustoti ir pailsėti. Domėtis koks bus oras kelionės metu neverta, nes patys ispanai garantuoja, kad daugiau nei tris šimtų dienų čia visada kūną maloniai lepins saulės šiluma, o tai žmonėms, iš trumpų dienų ir ilgų naktų šalių, visada patinka.

Naudinga pasidomėti:

Daug įspūdžių

Suprantama, kad ne tik šalies klimatas, bet pramogos įspūdžių ištroškusį turistą privalo džiuginti. O festivaliai patinka visiems, nes šventine nuotaika užsikrėsti yra be galo lengva. Paskutinę vasaros dieną verta aplankyti Valensijos Tomatina festivalį. Virš 100 tonų pomidorų pasklinda po miesto gatves, prasideda pomidorų mūšis, o gatvės nusidažo raudona jų spalva. Atrakcija unikali, šiek tiek purvina, bet be galo maloni.

Ne visi turistai nori išsitepti, reikia paganyti ir akis. Las Fallas – puikus pasirinkimas, nes tai vienas iš įžūliausių, karčiausių ir labiausiai pakvaišusių švenčių visame pasaulyje. Tereikia kovo mėnesį, kai Lietuvoje dar pilka, niūru ir šalta, atsidurti saulėtoje Valensijoje.

Tai tik pora iš daugybės Ispanijos festivalių. Žinoma, ši šalis žymi ne tik savo šventėmis, bet energingu naktiniu gyvenimu, kai saulei nusileidus į gatves susirenka miesto gyventojai. Jie keliauja per barus ir kavines, šnekasi gatvėse, visus lydi gera nuotaika ir gyvenimo džiaugsmas. Dar nesinori prisijungti?

Šalis turi kuo didžiuotis, faktiškai kiekvienas miestas yra vertas dėmesio. Dauguma pigių skrydžių lėktuvų leidžiasi Madrido oro uoste, o keliauti iš šio miesto į skirtingus šalies pakraščius yra ne tik nesunku, bet dar ir pakankamai pigu. Ispanijos pamatyti ar patirti vieną kartą neįmanoma. Ji visada kviečia sugrįžti ir pasitinka su šypsena. Pramogų, kultūros, maisto ir įspūdžių čia apstu, tereikia susikrauti lagaminą, pasirūpinti pigiu skrydžiu ir pasimėgauti gyvenimu. Pirmyn!

SEO straipsniu talpinimas