Keltai į Kylį

Kylis daugeliui keliautojų žinomas, kaip puikus Vokietijos miestas, kuriame gausu pramogų. Ne tik tai vilioja turistus. Čia daugelis atvyksta apsipirkti. Ypatingai daug turistų sulaukiama iš Baltijos šalių. Juk iš Klaipėdos keltai į Kylį kasdien plukdo daugybę lietuvių.

Kylis daugeliui keliautojų žinomas

Nors bilietų galima įsigyti paprastai, vis dėl to, geriau iš anksto jais pasirūpinti. Taupantys keliautojai gali rasti ir daugybę nuolaidų, tad vertėtų nuolat domėtis bilietų kainomis, nes kartais siūlomi labai geri pasiūlymai. Kainos – įvairios. Tai priklauso nuo to, kokiu būdu keliausite. Kuo geresnė kelto vieta, tuo brangesnis bilietas. Taip pat ir nuo papildomų paslaugų kaina didėja.

Naudinga pasidomėti:

Draudimas internetu pigiausias
Atplaukus į Kylio jūrų uostą miesto centras pasiekiamas taksi ar autobusu. Jei vykstate su savo automobiliu, tai bus dar paprasčiau. Kelionė keltu turi daug privalumų. Vienas iš svarbiausių – galimybė keliauti kartu su automobiliu. Tai didžiulis privalumas vykstant atostogauti į tas šalis, kuriose brangus viešasis transportas ar automobilių nuoma. Tokiais atvejais sutaupoma ne mažai pinigų ir galima komfortiškai keliauti su savo transporto priemone. Kylio kultūrinis centras yra senamiesčio teritorijoje. Keliautojai čia atranda daugybę pramogų ir architektūrinių bei istorinių vertybių. Parodų ir koncertų salės, muziejai, parduotuvės, daugybė kavinių ir kitos įdomios vietos gausiai lankomos turistų.

Vartai į Skandinaviją

Kylis ne veltui vadinamas „Vartais į Skandinaviją“. Nuo praėjusio amžiaus 6–ojo dešimtmečio jis tapo svarbus, kaip sustojimas tarp šiaurės ir pietų. Kasmet per Kylio kanalą praplaukia apie 50 tūkstančių laivų. Šis kanalas jungia Baltijos ir Šiaurės jūras. Be to, daugelis šią vietą vadina pačiu gražiausiu dirbtinai sukurtu vandens keliu pasaulyje. Tuo netrunka įsitikinti visi čia apsilankę. Nepaisant to, Kylio perlu laikoma būtent jūra ir jos pakrantės. Jachtoms skirtos prieplaukos, laivų statyklos, pasivaikščiojimams skirtos vietos ir paplūdimys. Labiausiai turistus vilioja įvairios vandens pramogos – pasiplaukiojimai laivais, jachtomis ir valtimis.

Traukia parduotuvės, apsipirkimas jose

Kasdien keltai į Kylį plukdo daugybę žmonių, kurie ne tik vyksta ilsėtis, bet ir apsipirkti. Čia daugybė parduotuvių, kuriose galima įsigyti kokybiškas prekes. Verta paminėti, kad tie, kurie ieško mažų kainų, neturėtų eiti apsipirkti į turistų populiarus rajonus, nes čia kainos įprastai didesnės.
Kelionė keltu gali būti ne tik įdomi, bet ir labai naudinga. Kiekvienas Kylyje atranda daug lankytinų vietų ir pramogų. Kai nukeliauti į Vokietiją taip paprasta, tai ir norinčiųjų pažinti šios šalies miestus kasmet daugėja.

Keltai į Klaipėdą.

Filmas24.lt