Paieškos Vokietijoje

Smagaus ir turiningo gyvenimo paieškos Vokietijoje. Pigių skrydžių į Vokietiją tikrai netrūksta tik ne visi keliautojai savo poilsiui pasirenka šią šalį. Tikrai be reikalo, Vokietijoje yra į ką pažiūrėti, užtenka pramogų, o jų maistas bei gėrimai patinka daugelio skrandžiui.

Smagaus ir turiningo gyvenimo paieškos

Artėja atostogos? Ir dar nežinote kur norite keliauti? Neabejokite, pirkite pigius lėktuvo bilietus į Vokietiją. Savo išvyka nusivilti neturėtumėt, nes šiame Europos krašte slepiasi ne tik istorijos pėdsakai, bet ir šiuolaikiško gyvenimo ypatumai.

Naudinga pasidomėti:

Pigūs skrydžiai Europoje

Daug istorijos ir meno

Vokietija save mėgsta pristatyti kaip kraštą, kuris yra kupinas istorijos, meno, viduramžių miestų, jų kultūros, turi jie ir šiuolaikinio metropoliteno ypatybių ir, žinoma, siurprizų. Į Vokietiją verta vykti, dėl kelių, pakankamai aiškių priežasčių:

1. Visuose Vokietijos miestuose galima rasti pakankamai nebrangią nakvynę. Palyginkime viešbučių kainas Ispanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje ir Vokietijoje. Nugalėtojas jau žinomas, o kuo daugiau pinigų lieka, tuo daugiau ir pramogoms jų skirti galima.
2. Ši šalis nesigiria nuostabiu pavasariu ar stulbinančia žiema. Vokiečiai svečių laukia visus metus, nes čia tiesiog yra ką veikti. Pavasary smagu apsilankyti skirtinguose parkuose ir soduose, užsukti į viduramžių pilis. Vasara puikiai tinka smagiam laikui miestuose, žinoma, jei nevargina smarkus karštis, o šiuo metų laiku šalyje vyksta ne vienas muzikos festivalis su visame pasaulyje puikiai pažįstamais atlikėjais. Kai į šalį atsibeldžia ruduo, tada protingiausia keliauti į kalnus ir grožėtis besikeičiančia gamta. Na, o kiekvieną spalį įvyksta ir visame pasaulyje puikiai žinomas Oktoberfestas.
3. Vokietijos transporto sistemos galima tik pavydėti. Ji yra puikiai išvystyta. Šalyje patogu keliauti ne tik automobiliu, bet ir greitais traukiniais, o miestuose viešasis transportas niekada nevėluoja. Tokie jau tie vokiečiai, jie mėgsta tikslumą ir punktualumą.
4. Vokietijos sienos ribojasi net su 9 skirtingomis šalimis (Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Liuksemburgu, Olandija, Šveicarija, Lenkija, Lichtenšteinu), jei yra noro galima aplankyti ir kaimynines šalis. Savaitės ar dviejų atostogos gali pavirsta tikrai smagia pažintine kelione.
5. Maistas, miestai, kultūra, menas – tai šalies pasididžiavimas. Vokiečiai geba ne tik automobilius nepriekaištingai gaminti, bet nepamiršta ir savo menininkų, vyndarių ir skirtingų amatų specialistų.

Atostogos Vokietijoje

Vokietijos jokiais būdais nuvertinti negalima. Veiklos pasirinkimas yra be galo didelis, o dažni ir pigūs skrydžiai, tai dar viena svari priežastis savo atostogas praleisti čia. Juk vokiečiai žino kaip reikia elgtis, kad gyvenimas būtų smagus ir turiningas.

Filmas24.lt