Ne visi skraido pigiai

Ne visi skraido pigiai. Įdomu, kodėl ne visi lietuviai renkasi pigius skrydžius? Suprantu, kad kai kas pasakys, kad jiems reikėjo skubiai išskristi ar grįžti, kiti, kad rado tik tokius bilietus lėktuvui. O kaip yra iš tikro?

Ne visi skraido pigiai

Visus tuos, kurių gyvenimuose įvyksta nenumatytos aplinkybės, aš puikiai suprantu. Nuo nelaimių niekas neapsaugotas, o ir sveikata nėra amžinai stabiliai gera. Bet aš noriu palieti tuos žmones, kurių, greičiausiai aš nesuprantu. Arba jie tingi, arba pradėjo nebeskaičiuoti pinigų 🙂

Keliaujančių Lietuvoje yra labai daug, o ir emigrantų mūsų šalis turi ne mažai “pagimdžiusi”. Todėl judėjimas oro uostose yra milžiniškas, pradėjus nuo mažiausio Palangos oro uostos, tęsiant Kauno ir baigiant Vilniaus oro uoste kasdien praeinančia minia. O kur dar žmonių persėdimai ar išvykimai ir Rygos oro uosto. Viskas susideda į bendrą visumą. Bet nesuprantu tik vieno, kodėl neskubantys žmonės perka net ir tada kai aviabilietai siūlomi ir už kosminę kainą. Tarkime, daugelis jau žino kada bilietai į vieną ar kitą skrydį būna pigesni, kad antradieniais arba trečiadieniais skelbiami pigūs srydžiai Europoje skiltyse. Vis tiek atsiranda tokių žmonių, kurie neieško kaip pigiau, jie perka ir tiek. Gali būti, kad perka iš lėšų, kurias gavo dovanų ar kas nors bilietus “stato”. Bet sutikime su tuo, kad yra ir tokių, kuriems kaina nėra svarbi, nebent jie yra įtikėję, kad perkant bilietus jų kaina yra panaši ir tokia pat pigi kaip skelbiama svetainėje patalpintame straipsnyje.

Naudinga pasidomėti:

Manau, kad viena iš turistų rūšių yra patiklūs keliautojai, kurie tiki viskuo ką mato ir tuo kas ką sako. Gali būti, kad tokie turistai yra ir tinginiai. Kodėl? Tie kas keliauja dažnai ar namo iš emigracijos grįžta artimųjų aplankymui jau žino ir yra patyrę, kad kai kuriose internetinėse svetainės, kur prekiaujama aviabilietais, bilietų rezervavimo sistemos, pradžioje reikalauja suvesti savo duomenis ir tik po to pateikia savo bendrą kainą klientams. Gal todėl klientai nesistengia gaišti daugiau savo laiko, bilietų skrydžiui ieškant kitose bendrovės. Ir klysta, aš pasakysiu Jums. Todėl, kad technologijos sparčiai tobulėja, o ir lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos su tuo kartu.

Nuo šiol ir dabar, yra naujos pigių skrydžių planavimo sistemos, kurios savo klientams jau nuo pirmųjų paieškos sekundžių pasiūlo pigiausius bilietų variantus, maršrutus bei datas ir kas svarbiausia turistų nuomonei priimti, viskas yra jau su galutinėmis kainomis. Todėl nebereikia rezervacijos vesti ir pildyti iki galo, kad būtų galima pamatyti galutinę aviabilieto kainą. Argi ne patogu? Bilietai lėktuvo mėgsta paerzinti, kad keliaujantys jų šiek tiek paieškotų. Bet nesuprantu tų, kurie perka, kad tik pirkti ir kaip sako lietuviai, aklai.

Taigi, nebūkite tie, kurie keliauja dažnai bet ir išlaidauja labai daug. Nuo to Jūsų kelionės kokybė nepasikeis, juk lėktuve, jei neužsisakėte verslo klasės visos vietos ir sėdynės yra vienodos. Todėl kam išlaidauti, jei sutaupytas už lėktuvo bilietus lėšas galima panaudoti būsimos kelionės planų kūrimui arba suvenyrų parvežimui artimiesiems 😉