Anglų kalbos kursai Klaipėdoje

Jums dar kyla juokingas klausimas kuo naudingi anglų kalbos kursai Klaipėdoje?

Kad anglų kalba populiari visame pasaulyje ir užima pirmąją vietą tarp kalbų lyderiu, greičiausiai, jog niekam įrodinėti nereikia, čia faktas. Bet kuo naudingi kalbu kursai ir ypač anglų kalbos, atsakyti galėtų nedaugelis.

Taigi, pradėsiu nuo pradžių ir tų metų, kai mano amžius buvo gerokai mažesnis nei dabar ir aš dar lankiau vidurinę mokyklą. Kurioje buvo privalu dėvėti ne tik, kad švarkus, kaip dabar daugelyje gimnazijų ar pagrindinio mokslo įstaigų, bet ir kelnes vaikinams, o merginoms sijonus. Va tada buvo lygybė. Bet aš ne apie tai. Tuo metu, Lietuva dar priklausė Rusijos sąjungai, kurios pirmojo komiteto įsakymu, visose vidurinėse mokyklose pagrindine užsienio kalba buvo rusų, o antroji, kaip papildoma buvo žinoma, kad anglų.

Vidurinėje mokykloje nebuvau pirmūnas, stūmiau laiką ir tiek, bet anglų kalbos pamokų nevirškinau labiausiai, jei galima taip išsireikšti. Anglų kalbos mokytojai mane visaip kaip bandė sumotyvuoti, bet aš vis atšaudavau, kad kam man ta anglų kalba, jei į amerike važiuoti neketinu, o be to, kas manęs ten laukia ir kas mane ten išleis 🙂

Bėgo laikas, o visos šitos mano mandrybės pas mane grįžo bumerangu ir dar su trenksmu. Kaip suprasti, paklausite? Kai paaugau, Lietuva išsikovojo nepriklausomybę ir lietuviams atsivėrė kaimyninių šalių sienos, todėl galėjome išvažiuoti, kad ir į Vokietiją be vizų. Pradėjau verslauti ir vis dažniau išvažiuoti į užsienio šalis. Bet juokinga ne tai. Su savo verslo partneriais, kuriais pradėjome vynioti milijoninį verslą privalėjau susikalbėti anglų kalba, o kaip žinia, vidurinėje mokykloje mokytis nenorėjau, todėl gavau labai skaudžią pamoką, kai vieno vakarėlio metu, dėl mano anglų kalbos klaidų, mane išjuokė kone visi vakarėlio dalyviai.

Po to, kantrybė man trūko, todėl susiradau mokyklą, kur siūlomi anglų kalbos kursai Klaipėdoje, nes pats buvau klaipėdiškis, todėl ir paslaugų ieškojau būtent uostamiestyje. Kursų kainos nebuvo didelės, todėl užsisakiau juos net du kursus tikėdamasis išmokti ženkliai daugiau ir parodyti partneriams, kad aš dar galiu išmokti tai, ko nenorėjau vaikystėje.

Kursai ir 3 mėnesiai jų, prabėgo labai sklandžiai ir nepastebimai. pradėdamas galvojau, kad man bus skirti anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje, bet atlikus testą paaiškėjo, kad vis tik aš esu pažengęs anglų kalbos žinovas, todėl man reikia eiti Beginer kursus, kuriuos lanko jau pažengusieji.

Taigi, baigiau aš tuos kursus su didele šypsena, nes pakartotinis testas parodė, kad aš ne tik atnaujinau ir patobulinau savo anglų kalbos žinias, bet dar ir pasistūmėjau į priekį dar vienu lygiu. Kas parodė, jog mano anglų kalbos žinos yra daug geresnės, nei buvo iki šiol.

Štai kodėl anglų kursai Klaipėdoje man suteikia tiek daug prisiminimų, o kalbėdamas angliškai sus savo partneriais aš visada šypsausi.