Pirmas kartas lėktuve

Pirmas kartas lėktuve. Kaip skridau pirmą kartą. Mano pažįstami, kaip ir daugelis pasaulio užkietėjusių turistų keliauja vos ne kas mėnesį ir kas įdomu, keliauja ne po Lietuvą. Nors paklausti apie mūsų šalies vieną ar kitą unikalų kampelį, jie tik skėsčioja rankomis ir klausia, o kur tai randasi?

Pirmas kartas lėktuve

Mano požiūris į keliones yra visai kitos, nes pirma bandau susipažinti ir pažinti visą mūsų Tėvynę – Lietuvą. Todėl keliauti po kitas šalis, manau, kad dar per anksti ir dažnai juokauju, kam vykti tiek toli, jei visiškai nepažįsti savo krašto ir nesi pamatęs rojaus kampeliui prilygstančiose vietose.

Bet gyvenimas yra man iškrėtęs ir netikėtų pokštų. Teko pakeliauti po užsienį ir man. Tiesa, keliavau ne kaip turistas, bet verslo klausimų paskatintas. O nutiko taip…

Naudinga pasidomėti:

Kelionė lyg iš dangaus

Bandant man plėsti savo verslą, netikėtai, lyg iš dangaus ant pečių nukrito kelionė į Angliją. Viskas prasidėjo nuo to, kad pigūs lėktuvų bilietai mane sugundė juos įsigyti. Kaip? Ogi paprastai. Kartą, naršydamas GOOGLE paieškoje ir galvodamas apie verslą, nusprendžiau pažiūrėti kiek kainuoja lėktuvų bilietai ir vienoje svetainėje padariau sau atradimą, pigūs lėktuvų bilietai į Angliją kainavo vos 110 litų į abi puses, kas mane privertė akimirksniu griebti piniginę su internetinės bankininkystės kortelėmis ir rezervuoti bilietus.

Pigūs bilietai būna ne visada

Ta internetinė svetainė mane labai sudomino, o tiksliau užrašas, kuris atsirado kai suvedžiau pigiausi aviabilietai. Užrašas buvo toks, viso nepamenu, bet dalį jo tiksliai, taigi, jis atrodė taip: “Bilietai pigūs būna ne tada, kai taip parašyta, bet tada, kai apie jas skelbia oro bendrovės”. Va, kažkas panašaus. Ir kaip nesusigundyti pamačius tokį užrašą. Bet mano lūkesčiai buvo pateisinti su kaupu. Avibilietai vos už 110 litų, tiesa, be bagažo, bet tokio man kaip ir nereikėjo, todėl buvau patenkintas savo lėktuvo bilietais ir netikėtu pirkiniu.

Bet labiausiai man patiko ir didžiausią įspūdį paliko pirmasis skrydis lėktuvu. Visas tas daiktų patikrinimas ir švietimas muitinėje, prie metalo detektoriaus vartelių stovėjimas be diržo, o kai jos smuko, teko laikyti. Į šiukšliadėžę išmečiau ir kremą po skutimosi, nes buvo 250 ml, o laipinimas į lėktuvą, kilimas, pats skrydis ir nusileidimas Anglijos oro uoste tiesiog atėmė žadą. Buvau euforijoje, o adrenalino kiekio man pakako dar kelioms dienoms.

Pirmas kartas lėktuve – Dideli įspūdžiai

Pats įsimintiniausias momentas ir tas jausmas, kai lėktuvas kyla ir kai patiri kažkokias tai G apkrovas, o lėktuvui pakilus virš debesų, širdžiai atsivėrė nepakartojami neapsakomų platybių debesų vaizdai. Eh…, tai nepakartojama, galvojau žiūrėdamas pro lėktuvo langą ir kaip pirmą kartą skrendantis buvau tipinis, nes ir fotografavau ir filmavau tuos vaizdus, kurie man atrodė lyg iš kokio filmo. Ir tik lėktuvo gausmas primindavo ar stiuardesių pranešimai, kad mano skrydis realus ir aš dalyvauju pilnavertėje kelionėje lėktuvu ir kas svarbiausia, pirmą kartą savo gyvenime.

Filmas24.lt