Kai kurie verslininkai atsisako paslaugų dėl kainos

Kai kurie verslininkai atsisako paslaugų dėl kainos. Pokalbis su klientu dėl SEO paslaugų: svarbiausi aspektai.

Kai kurie verslininkai atsisako paslaugų

Esate SEO paslaugų teikėjas? Tokiu atveju informacija apie tai galite skelbti įvairiais būdais, tačiau, kad ir kokiu būdu ji pasiektų kliento akis ar ausis, neišvengsite gyvo pokalbio – būtent tai yra geriausias būdas sužinoti, ko iš tiesų reikia klientui. Beje, reikia pabrėžti, kad pokalbis turi būti informatyvus bei aiškus – tik tokiu atveju galėsite pateisinti visus kliento lūkesčius. Tad, koks turi būti tas pokalbis? Aptarsime svarbiausius aspektus.

Naudinga pasidomėti:

Paslaugos kainos

Be jau aptartų dalykų, ne ką mažiau svarbi yra ir SEO paslaugos kaina. Ką apie ją, turite pasakyti jūs, kaip šios paslaugos teikėjas? Yra net keletas dalykų: visų pirma, jei žinote, kokia bus tiksli šios paslaugos kaina, apie tai informuokite klientą – įvertinus tai, kad ne visi šių paslaugų teikėjai gali iš karto tiksliai pasakyti, kiek kainuos procesas, jūsų tikslūs duomenys bus tikras džiaugsmas klientui. Kita vertus, jei ir jūs esate vienas iš tų paslaugų teikėjų, kuris nežino tikslios sumos, taip ir pasakykite klientui – kad vėliau jam netektų patirti nemalonių paslaugų.

Per kiek laiko atliekama SEO paslauga

Paslaugos atlikimo laikas – tai dar vienas dalykas, kuris taip pat negali būti neaptartas. Savaime suprantama, visi klientai nori, kad viskas būtų atliekama kuo greičiau, tačiau reikia akcentuoti ir tai ,kad būtent SEO paslauga yra viena iš tų paslaugų, kuomet jos teikėjo ketinimai dar ne viskas – yra procesų, kurių negalima nei paspartinti, nei sulėtinti, todėl šiuo atveju, vertėtų informuoti klientą, kad ne viskas yra jūsų galioje.

Pasitikslinti informaciją

Tiesa, prasidėjus pokalbiui, iš karto vertėtų nusiteikti ir tam, kad tuo atveju, jei klientas apie jūsų teikiamas paslaugas sužinojo iš skelbimų, sulauksite bent kelių klausimų, kurių tikslas bus sulaukti patvirtinimo, ar iš tiesų, informacija, kurią pateikėte skelbime, yra teisinga. Pavyzdžiui, jei nurodėte, kiek kainuoja jūsų paslaugos, klientas tikrai nepaleis progos pasitikslinti.

Papildomos paslaugos

Na, o pabaigai belieka tik prisiminti, kad nepamirštumėte sau pasidaryti reklamos. Ką tai reiškia? Viskas iš tiesų labai paprasta – jei jau gebate teikti SEO paslaugas, turbūt tikrai mokate ir dar kažką – galbūt sukurti interneto svetainę, o galbūt sukurti gerą reklamos tekstą ir jį patalpinti šaltiniuose. Reikia pabrėžti, kad tokio elgesio nauda yra galima abiem pusė: užsakovas gauna dar daugiau u-sakymų, tuo tarpu, asmuo, kuris už-sakė tik SEO paslaugą, gauna ir dar daugiau – visą paketą papildomų paslaugų, atversiančių dar daugiau galimybių verslui.

Išvada

Taigi, kai kurie verslininkai atsisako paslaugų. Keista, kad verslininkais save laikantys pelno nori gauti iškart po produkto užpirkimo ar paslaugos pardavimo, o kur verslo strategija į priekį. Tokiu požiūriu verslas yra pasmerktas, nes be papildomų investicijų pasiekti daugiau nepavyks.

Daugiau straipsnių yra ČIA.

Filmas24.lt